logowanie

matematyka » konkursy » Alfa » regulamin

Konkurs Alfa - regulamin

§ 1. Organizatorem internetowego konkursu "Alfa" jest serwis matematyczny math.edu.pl.

§ 2. Udział w konkursie jest bezpłatny. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik zwany dalej uczestnikiem.

§ 3. Konkursy organizowane są w czwartki, w miesiącach: wrzesień, październik, listopad, styczeń, luty. Terminy publikowane są na stronie konkursu.

§ 4. Każdy konkurs to zbiór kilku zadań zamkniętych (jednokrotnego wyboru) do rozwiązania. Konkurs rozpoczyna się o godzinie 19.00, do godziny 20.00 uczestnik ma czas na przesłanie odpowiedzi do zadań. O godzinie 20.00 następuje zakończenie i podsumowanie konkursu.

§ 5. Za każdą poprawną odpowiedź uczestnik konkursu otrzymuje 1 punkt, za odpowiedź błędną lub brak odpowiedzi nie otrzymuje punktów.

§ 6. Konkurs wygrywa uczestnik, który zgromadzi najwięcej punktów. Jeśli liczba punktów jest jednakowa u co najmniej dwóch uczestników, o klasyfikacji decyduje czas przesłania klucza. Lista rankingowa wyświetla co najwyżej dziesięciu uczestników z najlepszymi wynikami.

§ 7. W konkursie przyznawane są punkty PKT.

MiejsceLiczba punktów
110
29
38
47
56
65
74
83
92
101

§ 8. Serwis math.edu.pl zastrzega sobie prawo blokowania kont oraz redukowania punktów uczestnikom, którzy będą wykorzystywać nieuczciwe metody.

§ 9. Serwis math.edu.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na stronie. O zmianie regulaminu serwis powiadomi użytkowników na forum.

Powrót


© 2018 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt online: 25 drukuj