System pracy zdalnej Testy maturalne Na problem jest PROBLEM     logowanie


matematyka » wiadomości

Krajowa konferencja matematyków

28 stycznia w Bydgoszczy, odbędzie się jubileuszowa, XX Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Podczas warsztatów i wykładów będą omawiane zagadnienia związane z zastosowaniem nowych technologii w nauczaniu. Pierwszy raz w programie znalazły się również prelekcje związane wykorzystaniem blogów i serwisów społecznościowych.

Tegoroczna konferencja jest kontynuacją cyklu corocznych spotkań nauczycieli matematyki z całej Polski. W Bydgoszczy, w ciągu 4 dni odbędzie się łącznie 111 warsztatów i wykładów autorskich, których cześć została poświęcona tematom związanym z nowoczesnymi metodami nauczania matematyki.

Po raz pierwszy, podczas krajowej konferencji, zaprezentujemy także korzyści jakie płyną z wykorzystania blogów i serwisów społecznościowych jak Facebook w pracy dydaktycznej.

Podczas XX Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, poruszone zostaną również zagadnienia związane z przygotowaniem uczniów do zbliżającej się matury, metody pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych czy te poświęcone skutecznemu łączeniu edukacji i zabawy w nauczaniu.

Konferencji będą towarzyszyć targi firm i wydawnictw związanych ze szkolnictwem, które także będę organizować warsztaty i wykłady poświęcone edukacji.

XX Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki potrwa od 28-31 stycznia 2011 r. W tym roku nauczycieli matematyki z całej Polski, będzie gościć Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy.

Więcej informacji oraz szczegółowy plan warsztatów można znaleźć na: http://www.snm.edu.pl

Informację dodano 2011-01-26

© 2020 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt online: 29 drukuj