System pracy zdalnej Testy maturalne Na problem jest PROBLEM     logowanie


matematyka » wiadomości

II Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej

W dniach 19-20 kwietnia 2013 r. na Wydziale Matematyki Stosowanej AGH odbędzie się II Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej, której organizatorem jest Koło Naukowe Modelowania Finansowego. Tegoroczna edycja konferencji podejmie temat rynków walutowych i stóp procentowych.

Celem konferencji jest zaprezentowanie nowych trendów na rynkach finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów zastosowań szeroko pojętej matematyki finansowej. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele zarówno świata nauki jak i rynkowi praktycy, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję porównać różne spojrzenia na omawianą problematykę.

Zachęcamy do wygłaszania własnych referatów, spośród których zostaną wyłonione najlepsze prace. Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody, a dla pozostałych uczestników symboliczne upominki. Każdy zgłoszony uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w konferencji. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na naszej stronie internetowej: www.knmf.agh.edu.pl/index.php/konferencja/ii-konferencja-naukowa

Informację dodano 2013-04-08

© 2020 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt online: 71 drukuj