System pracy zdalnej Testy maturalne Na problem jest PROBLEM     logowanie


matematyka » wiadomości

III Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej

W dniach 30.05-01.06.2014 r. na Wydziale Matematyki Stosowanej AGH odbędzie się III Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej, której organizatorem jest Koło Naukowe Modelowania Finansowego.

Temat tegorocznej edycji to: "Inżynieria finansowa w różnych sektorach gospodarki". Konferencja ma zasięg ogólnopolski i jest dofinansowana w ramach projektu Stypendium im. Lesława A. Pagi.

Konferencja zostanie podzielona na pięć bloków, tj. prelekcje ekspertów, prezentacje firm, referaty studentów oraz wystąpienia praktyków rynkowych i absolwentów KNMF. Każdy z bloków tematycznych realizuje inne cele, przy czym zostały one dobrane w taki sposób, by wzajemnie się uzupełniać i spełniać główne założenia konferencji. Naszym zamysłem było, aby konferencja była swoistym pomostem pomiędzy środowiskiem akademickim, a światem branżowym, ukazywała studentom wkraczającymna rynek pracy możliwe ścieżki kariery i rozwoju w dziedzinie matematyki finansowej. Wydarzenie to będzie wspaniałą okazją do lepszego zaznajomienia się metodami matematycznymi stosowanymi w finansach, a spotkania z praktykami dawką cennych porad i wiedzy opartej na doświadczeniu.

Zachęcamy do wygłaszania własnych referatów, dla najlepszych przewidujemy atrakcyjne nagrody. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma certyfikat. Przerwy między prelekcjami umilać będzie bufet. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na naszej stronie internetowej: http://www.knmf.agh.edu.pl/index.php/konferencje-naukowe

Informację dodano 2014-04-25

© 2020 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt online: 27 drukuj