logowanie

matematyka » konkursy » Logikus » regulamin

Logikus - regulamin

§ 1. Organizatorem internetowego konkursu Logikus jest serwis matematyczny math.edu.pl

§ 2. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik. Udział w konkursie jest bezpłatny.

§ 3. Konkurs rozpoczyna się w październiku i trwa dwa miesiące. Podzielony jest na jednodniowe rundy od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni wolnych od zajęć dydaktycznych. Każda runda zawiera jedną łamigłówkę interaktywną, która dostępna jest od godziny 20:05 do godziny 21:00 aktualnego czasu na serwerze.

§ 4. Po zakończeniu rundy, uczestnicy, którzy rozwiązali łamigłówkę, otrzymują punkty za uzyskane miejsce według wzoru: 10 - zajęte miejsce + 1. Dziesiąty uczestnik otrzymuje 2 punkty, pozostali otrzymują po 1 punkcie.

§ 5. Punkty są sumowane i zapisywane na koncie uczestnika. Lista rankingowa zawiera co najwyżej 20-tu uczestników, którzy zgromadzili największą liczbę punktów. Lista rankingowa aktualizowana jest po każdej rundzie.

§ 6. Zwycięzcą konkursu zostanie uczestnik, który uzyska największą liczbę punktów. Na koniec konkursu przyznawane są punkty PKT:

MiejsceLiczba punktów
1100
280
360
450
540
630
720
8-1010
11-205

§ 7. Celem konkursu jest dobra zabawa.

§ 8. Serwis zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania. Informacja o zmianach w regulaminie publikowana jest na forum. Zmianie nie podlega punkt drugi regulaminu.

Powrót

© 2018 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt online: 57 drukuj