System pracy zdalnej Testy maturalne Na problem jest PROBLEM     logowanie


matematyka » konkursy » Sinus » regulamin

Konkurs Sinus - regulamin

§ 1. Organizatorem internetowego konkursu "Sinus" jest serwis matematyczny math.edu.pl.

§ 2. Udział w konkursie jest bezpłatny. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik zwany dalej uczestnikiem.

§ 3. Konkursy organizowane są we wtorki, w miesiącach: wrzesień, październik, listopad, styczeń, luty. Terminy publikowane są na stronie konkursu.

§ 4. Każdy konkurs to zbiór kilku zadań otwartych do rozwiązania. Konkurs rozpoczyna się o godzinie 19.00, do godziny 20.00 uczestnik ma czas na przesłanie odpowiedzi do zadań. O godzinie 20.00 następuje zakończenie i podsumowanie konkursu.

§ 5. Za każdą poprawną odpowiedź, uczestnik otrzymuje 1 punkt.

§ 6. Konkurs wygrywa uczestnik, który zgromadzi najwięcej punktów. Jeśli liczba punktów jest jednakowa u co najmniej dwóch uczestników, o klasyfikacji decyduje czas przesłania klucza. Lista rankingowa wyświetla co najwyżej dziesięciu uczestników z najlepszymi wynikami.

§ 7. W konkursie przyznawane są punkty PKT.

MiejsceLiczba punktów
110
29
38
47
56
65
74
83
92
101

§ 8. Serwis math.edu.pl zastrzega sobie prawo blokowania kont oraz redukowania punktów uczestnikom, którzy będą wykorzystywać nieuczciwe metody.

§ 9. Serwis math.edu.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na stronie. O zmianie regulaminu serwis powiadomi użytkowników na forum.

Powrót


© 2020 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt online: 18 drukuj