logowanie

matematyka » forum » matematyka » temat

Planimetria problem PR

ostatnie wiadomości  |  regulamin  |  latex

AutorWiadomość

timas123
postów: 1
2014-02-04 21:57:57

Witam.
Od jakoś początku listopada przerabiam podręczniki pana Andrzeja Kiełbasy - polecane książki do nauki na poziom rozszerzony. I faktycznie są dobre, mogę osobiście je polecić. Przerobiłem już całą pierwszą książkę, czyli liczby rzeczywiste, funkcje, ciągi i tak dalej.. Ostatecznie jakiś tydzień temu dotarłem do planimetrii.. Jak to się mówi trafiła kosa na kamień..
Otóż staram się przerabiać to, lecz mam duże problemy, a nie stać mnie na korepetycje. I mam ostatecznie pytanie: Czy znacie jakieś dobre materiały z planimetrią w internecie, aby się trochę poduczyć? Bo ogólnie jestem samoukiem, w razie problemu zerkam do internetu jak to teraz robię.. Tak więc czekam na odpowiedź :)


naimad21
postów: 380
2014-02-05 15:01:07

A z czym dokładnie masz problem z planimetrii ? :) najlepiej to wrzucaj na forum przykładowe zadanie, którego nie potrafisz zrobić, napisz do jakiego momentu z rozwiązaniem doszedłeś, czego nie rozumiesz, to Ci spróbujemy jakoś pomóc ;) na pw wyśle Ci dwa linki jeden do zadań z rozwiązaniami, a drugi do stronki, która może Cię czegoś nauczyć :)

strony: 1

Prawo do pisania przysługuje tylko zalogowanym użytkownikom. Zaloguj się lub zarejestruj





© 2019 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt   drukuj