logowanie

matematyka » forum » matematyka » temat

Studia Matematyka i Ekonomia

ostatnie wiadomości  |  regulamin  |  latex

AutorWiadomość

kukizlfc
postów: 1
2016-02-16 14:20:11

Witajcie! Jestem tegorocznym maturzystą i zamierzam wybrać się na studia, które połączą moje zainteresowania i możliwość znalezienia pracy. Muszę zaznaczyć, że od zawsze lubiłem bawić się statystykami, analizować, zbierać dane. Ostatnio również bardzo lubię czytać wszelkie finansowe ciekawostki. Z matematyki jestem niezły od podstawówki, w liceum po gimnazjalnej przerwie znowu naprawdę polubiłem matematykę. Moje wyniki z próbnej matury:
Matma podstawa 92%
Angol Podstawa 90%
Matma Rozszerzenie 60%
Angol Rozszerzenie 70%
Polak 84%

Muszę podkreślić, że na matmie miałem okropny dzień, nic mi nie wychodziło i do tego zero powtórek. Obiektywnie liczę na co najmniej 75%.

Kierunkiem który zwrócił moją uwagę jest matematyka i ekonomia na UMK w Toruniu. Z tego co się dowiedziałem polega on na jakby studiowaniu dwóch kierunków jednocześnie i zdobyciu dwóch licencjatów, jednak wszystko jest ładnie ze sobą połączone. Uważacie to za dobre połączenie? Czy może lepiej wybrać czystą matmę i ewentualnie specjalizację finansową? Da radę ogarnąć te dwa kierunki? A jak wygląda opinia o matematyce oraz o ekonomii na UMK? Proszę o opinie, z góry serdecznie dziękuję :)

strony: 1

Prawo do pisania przysługuje tylko zalogowanym użytkownikom. Zaloguj się lub zarejestruj





© 2019 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt   drukuj