Ułamki zwykłe i dziesiętne, zadanie nr 243
ostatnie wiadomości | regulamin | latex
| Autor | Zadanie / RozwiÄ…zanie |
aliman29 postów: 289 | 2011-03-31 22:32:34Mama kupila 2,4 kg ziemniakow po 1,20 zl za kg. i 20 dag sera po 15,60 zl za kilogram. Ile kosztowaly te zakupy. |
irena postów: 2636 | 2011-03-31 22:49:4720dag=0,2kg $2,4\cdot1,20+0,2\cdot15,60=2,88+3,12=6,0$ Zakupy kosztowały 6 zł. |
| strony: 1 | |
Prawo do pisania przysługuje tylko zalogowanym użytkownikom. Zaloguj się lub zarejestruj
2011-03-31 22:32:34