logowanie

matematyka » forum » forum zadaniowe - szko³a podstawowa » zadanie

Bryły, zadanie nr 886

ostatnie wiadomoÅ›ci  |  regulamin  |  latex

AutorZadanie / RozwiÄ…zanie

6597109
postów: 172
2015-03-02 16:12:31

Ile kosztuje sok znajdujący się w prostopadłościennym pojemniku o wymiarach 25cm×14cm×10 cm, jeżeli 1 litr soku kosztuje 4 zł ?



abcdefgh
postów: 1255
2015-03-02 16:29:11

$1 dm^3 = 1l$

$V=abc=2,5*1,4*1=3,5 [dm^3]$

$3,5*4=14 [zł]$

strony: 1

Prawo do pisania przysługuje tylko zalogowanym użytkownikom. Zaloguj się lub zarejestruj

© 2019 Mariusz ¦liwiñski      o serwisie | kontakt   drukuj