Bryły, zadanie nr 886
ostatnie wiadomości | regulamin | latex
| Autor | Zadanie / RozwiÄ…zanie |
6597109 postów: 172 | 2015-03-02 16:12:31Ile kosztuje sok znajdujący się w prostopadłościennym pojemniku o wymiarach 25cm×14cm×10 cm, jeżeli 1 litr soku kosztuje 4 zł ? |
abcdefgh postów: 1255 | 2015-03-02 16:29:11$1 dm^3 = 1l$ $V=abc=2,5*1,4*1=3,5 [dm^3]$ $3,5*4=14 [zł]$ |
| strony: 1 | |
Prawo do pisania przysługuje tylko zalogowanym użytkownikom. Zaloguj się lub zarejestruj
2015-03-02 16:12:31