logowanie

matematyka » forum » forum zadaniowe - uczelnie wyższe » zadanie

Geometria, zadanie nr 2877

ostatnie wiadomości  |  regulamin  |  latex

AutorZadanie / Rozwiązanie

olaantczak
postów: 5
2014-12-08 17:54:43

Cześć, szukam informacji na temat tego, jak udowodnić równoważność 3 definicji paraboli? Ma ktoś może informacje na ten temat? Szukam informacji w internetach już kilka godzin i nic... Pomocy!


tumor
postów: 8070
2014-12-08 18:11:34

Najlepiej pokazać, że każdy obiekt spełniający pierwszą definicję spełnia drugą, każdy obiekt spełniający drugą spełnia trzecią, a każdy obiekt spełniający trzecią spełnia pierwszą. Ewentualnie odwrotnie.
I BARDZO polecam nie pisać nigdy na forum zdania w rodzaju "o tyle już nad tym siedzę, tyle miejsc przeszukałam, tyle sprawdziłam". Jak ktoś temat zna, to wie, ile wysiłku kosztuje zorientowanie się, co to "definicje równoważne". To mniej więcej sekunda czytania ze zrozumieniem albo minuta szukania słownika w google. Bajki o przeszukiwaniu internetów są nieprzekonujące :)


olaantczak
postów: 5
2014-12-08 19:17:44

Forum jest od pomagania, może ktoś wcześniej natrafił na stronę gdzie mogę to znaleźć ;) Juz kilkakrotnie nadziałam się na takich 'hejterów'. strach cokolwiek napisać- bo źle.Gdybym nie szukała pomocy to bym nie pytała na forum ;)


tumor
postów: 8070
2014-12-08 19:51:32

A nadziewasz się na idiotki-oszustki, które od razu innych od hejterów wyzywają, gdy tylko chcą oszukać kogoś na studiach, a żeby to zrobić, oszukują kogoś na forach internetowych? Ja gdzieś chyba spotkałem.
Przy tym - dostałaś na swoje pytanie odpowiedź. Zajmiesz się matematyką czy porozmawiamy o oszustkach?


olaantczak
postów: 5
2014-12-08 19:54:12

ja Cie kolego od idiotów nie wyzwałam


tumor
postów: 8070
2014-12-08 19:57:56

Bo ja idiotą nie jestem. Od oszustów też mnie zasadnie nie wyzwiesz. Napisz teraz "zdaję na studiach uczciwie" i "jestem autorką rozwiązań zadań, które na studiach przedstawiam". A może "nie przyjmę dyplomu, jeśli nie będzie to dyplom za moją własną pracę".


olaantczak
postów: 5
2014-12-08 20:02:52

ktoś tu ma kompleksy.


tumor
postów: 8070
2014-12-08 20:08:27

:) Co, nie udało się znaleźć wśród trzech zdań o uczciwości żadnego, które by nas nie śmieszyło, gdy je napiszesz?

Czy w twojej rodzinie od zawsze oszukiwać było ładnie, a nazwać oszusta oszustem to był przejaw hejterskiego zakompleksienia? Twoja mama kradnie? Tata defrauduje? A źli hejterzy was gnębią? Grunt, że kompleksów przy okazji nie macie.

Wiadomość była modyfikowana 2014-12-08 20:09:17 przez tumor

olaantczak
postów: 5
2014-12-08 20:13:04

widać człowieku, że masz problem ze soba. Zaraz zaczniesz mówić o religii i polityce. Ciekawe czy w prawdziwym zyciu jestes taki cwaniaczek. Pewnie siedzi sobie mały łysy chudy człowieczek i nabija posty, które niekoniecznie są na temat. Nie pomagasz- nie udzielaj sie. taka rada. i juz nie opisuj bo tylko się pogrążasz i zaśmiecasz


tumor
postów: 8070
2014-12-08 20:20:07

Widzisz, pyskujesz samodzielnie i nie musisz kraść cudzych pyskówek.

(Nie jestem mały, łysy, a BMI mam w normie. Zabawne jest, że ty oszukujesz, a śmiać się chcesz z wyglądu innych, choć tego wyglądu nie znasz :D Łysi są śmieszniejsi od zakłamanych ćwierćinteligentek? no?)


strony: 1

Prawo do pisania przysługuje tylko zalogowanym użytkownikom. Zaloguj się lub zarejestruj





© 2019 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt   drukuj