logowanie
Zadanie 1/20
Tola kupiła 0,5 kg wi¶ni po 5 zł za kg i 0,5 kg truskawek po 3 zł za kg. Ile zapłaciła za owoce?
3,50 zł 3,00 zł 4,00 zł 4,50 zł
© 2024 math.edu.pl kontakt