logowanie

matematyka » forum » matematyka » temat

Kierunek studiów

ostatnie wiadomości  |  regulamin  |  latex

AutorWiadomość

xdominika
postów: 1
2019-07-26 23:10:28

Cześć wszystkim 😊 Jestem tutaj nowa, mam nadzieję, że można dodawać takie pytania 😂 Potrzebuję porady, jestem świadoma tego, że raczej nikt za mnie nie zdecyduje, ale rady zawsze się przydadzą. Mianowicie od października zaczynam studia. Chciałam, żeby kierunek był związany z matematyką, dlatego też takie wybierałam. Teraz zastanawiam się czy lepszym wyborem będzie matematyka i analiza danych na PW czy międzykierunkowe studia ekonomiczno-matematyczne na UW. Co daje większe możliwości, co będzie ciekawsze? Jestem bardzo niezdecydowana. Z jednej strony szkoda mi rezygnować z PW, z drugiej nie wiem czy UW nie będzie lepszym wyborem. Matematyka i analiza danych jest nowym kierunkiem, dlatego bardzo mało o nim informacji. Chciałam jeszcze zapytać czy dam radę na takich studiach, chociaż wiem, że to trudno stwierdzić. W liceum lubiłam matmę, raczej nie miałam z nią problemów, wiadomo, że nie potrafiłam zrobić dosłownie każdego zadania albo musiałam trochę pomyśleć, ale jakby nie patrzeć był to mój ulubiony przedmiot. Maturę podstawową zdałam na 100%, a rozszerzoną na 98%. Zastanawiam się czy studia matematyczne nie są typowo dla pasjonatów albo geniuszy 😂 a ja z tym tak średnio 😅 Czytałam, że analiza danych jest bardzo przyszłościowa, ale kiedy zaczęłam rozważać plan jest baaardzo podobny do zwykłej matmy i nie wiem czy to ma sens. Znowu ten kierunek na UW ma taką wadę, że trzeba chodzić między WNE a MIM. Jednak można zrobić tak jakby dwa kierunki jednocześnie. Czy dodatek ekonomii jest dobrą opcją? Odskocznią, żeby nie dostać jakiegoś kręćka?

strony: 1

Prawo do pisania przysługuje tylko zalogowanym użytkownikom. Zaloguj się lub zarejestruj





© 2019 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt   drukuj