Zadania tekstowe, zadanie nr 348
ostatnie wiadomości | regulamin | latex
Autor | Zadanie / Rozwiązanie |
dudi postów: 26 | ![]() Czy mogłabym kogoś prosić o sprawdzenie rozwiązania tych zadań? Zad1. Ktoś przejechał samochodem 220km w czasie 10\3.Oblicz ile km pokonywał średnio w ciągu każdej godziny. moje rozwiązanie: 220:10\3=220*3\10=66. ? Zad2 Kasia zapłaciła 27\10 zł za 7\4 kg kiwi. ile kosztuje 1 kg tych kiwi? moje rozwiązanie: 27\10:7\4=27\10*4\7=8\5 |
irena postów: 2636 | ![]() 1. Dobrze. 2. $2,70:1,75\approx1,54$ $1,54\cdot1,75=2,695\approx2,70$ Nie usuwaj treści zadań, do których otrzymujesz rozwiązanie! |
dudi postów: 26 | ![]() Dziękuję za pomoc. ok. |
strony: 1 |
Prawo do pisania przysługuje tylko zalogowanym użytkownikom. Zaloguj się lub zarejestruj