logowanie

matematyka » forum » forum zadaniowe - uczelnie wyższe » zadanie

Inne, zadanie nr 6492

ostatnie wiadomości  |  regulamin  |  latex

AutorZadanie / Rozwiązanie

_magducha_
postów: 2
2021-01-21 06:35:55

Mam problem z MiKTeX. Był zainstalowany i działał. Wydawało mi się, że ma problem ze ściąganiem nowych paczek, więc postanowiłam odinstalować i zainstalować jeszcze raz.

Efekt jest taki, że choć nie widzę, żebym gdziekolwiek jeszcze miała pliki miktexa, to jak wejdę w "dodaj lub usuń programy" to MiKTeX jest widoczny. Każę mu się odinstalować to włącza się MikTex Console z "Welcome! Thank you for giving MiKTex a try!" i tu mam możliwość tylko zainstalowania programu (dla siebie lub wszystkich userów).

Znalazłam na angielskich stronach, żeby usunąć wszystkie pliki jakie się znajdzie z MiKTeXa ale na wszelki wypadek zainstalować później TeXLive, który to w razie czego nie powinien kolidować z resztkami. Próbowałam. Niby się instaluje, a po instalacji programu nie jestem w stanie namierzyć.

Będę wdzięczna za pomoc. Strasznie się tym uziemiłam. :(

Wiadomość była modyfikowana 2021-01-21 07:04:07 przez _magducha_

_magducha_
postów: 2
2021-01-21 09:13:07

Jak ktoś wie co z tym zrobić, to chętnie się dowiem, aczkolwiek właśnie odkryłam narzędzie internetowe, które od razu mi mieli kod, więc panika odwołana. :)

strony: 1

Prawo do pisania przysługuje tylko zalogowanym użytkownikom. Zaloguj się lub zarejestruj





© 2019 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt   drukuj