logowanie

matematyka » forum » matematyka » temat

The Daniel Andrew Beals Hypothesis

ostatnie wiadomości  |  regulamin  |  latex

AutorWiadomość

lwg
postów: 28
2014-10-04 03:50:05

Nie potrafię odrzucić hipotezy ABC.


lwg
postów: 28
2014-10-05 06:52:44

Dowód The Andy Beal's Theorem jest na poziomie gimnazjum, a na pewno nie wykracza poza poziom szkoły średniej. Jeżeli zostanie odrzucony, to będę zmuszony pokazać go, ale wtedy zero nagrody za moją krwawicę! Po tym żadne pismo renomowane nie opublikuje mojego polskiego dzieła. Co wówczas z milionem dolarów? Nie wiem. Andiemu bańki nie zwrócą. Czy ten światowy problem teorii liczb będzie nadal problemem otwartym? Nie wiem. Nagroda nie może trafić do nikogo innego.


lwg
postów: 28
2014-10-07 21:34:30

Musiałbym się drugi raz narodzić, by rozstrzygnąć hipotezę ABC.
A powyżej winno być 'a common prime factor' i ...


lwg
postów: 28
2014-10-19 23:37:00

Hipoteza ABC wymaga albo metod znanych i bardzo skomplikowanych albo zupełnie nowych sposobów, które być może staną się metodami.
'The Proof of The Andy Beal's Conjecture' jest w pracy, która liczy dwanaście stron. Jestem pewien, że po jej publikacji już nikt nigy nie dotknie równania Fermata.

Z każdą minutą Królowa Nauk - Córka Filozofii, staje się piękniejsza, bardziej tajemnicza i w całości trudniejsza do zdobycia, a ponieważ na dotyk swoich skarbów udzieliła mi ciepłego przyzwolenia, to zadziałałem ściśle i z fantazją.

LWG

IJETAE
www.ijetae.com
Journal Impact Factor of 2.324 as per International Society for Czasopismo naukowe z IF = 2,324 bredni nie publikuje.




lwg
postów: 28
2014-10-20 20:11:24

TAK! TYLKO TY WIESZ WSZYSTKO NAJLEPIEJ. Dobrze, idziemy do Koczisa (ŚP. Krzysztofa D.), który potwierdzi, że 64 nie równa się 65. Koczis: MASZ KARTKĘ O POLU 64 [j^2]. JAKKOLWIEK JĄ ROZETNIESZ, TO PO ZŁOŻENIU NIE OTRZYMASZ WIĘCEJ. Niestety, nie przyznał nam racji. Czy takie jest społeczeństwo polskie? Nie pękaj przed sobą samym i - odpowiedz. 'Tenże' potwierdził mój żart: TAK, POLE SIĘ ZWIĘKSZY, DOKŁADNIE TAK, JAK PO DODANIU DROŻDŻY DO CIASTA. Myślałem, że fajtnę w kalendarz.


lwg
postów: 28
2014-10-28 11:14:12

http://zadajpytanie.pl/attachments/get/2994

strony: 1 2

Prawo do pisania przysługuje tylko zalogowanym użytkownikom. Zaloguj się lub zarejestruj





© 2019 Mariusz Śliwiński      o serwisie | kontakt   drukuj